Tabletka po

Julianna a posé une question...

Witam. Piszę w sprawie tabletki dzień po. Zalecono skontaktować mi się w Państwem w celu otrzymania pomocy w tej sprawie. Sprawa wygląda tak, że po stosunku bez zabezpieczenia w obliczone przez siebie dni niepłodne, zaobserwowałam, że sluz przyjmuje konsystencje taką, jaką w dni płodne. Stosunek odbył się wczoraj wieczorem, ok godzin 18:30, 26.12.2018r..Przed stosunkiem miał miejsce wytrysk, lecz w trakcie stosunku już do tego nie doszło. Stan obfitego wydzielania śluzu zaobserwowałam dzisiaj. Jestem przerażona. Nie mam możliwości skontaktowania się z lekarzem ani środków do zakupu leków przez internet, a ciąża jest niedopuszczalna w stanie w jakim się znajduję. Bardzo proszę o pomoc, kontakt rady.

Vote | 0
Df9oa4w88w3twnio
Uso a répondu...

Unfortunately, we do not have many in our collective that can speak your language. Would you mind if we used an online translation tool to help us understand one another or could you simply use English?

Niestety nie mamy wielu w naszym kolektywu, którzy potrafiliby mówić w twoim języku. Czy mógłbyś skorzystać z internetowego narzędzia do tłumaczenia, aby pomóc nam zrozumieć się nawzajem lub po prostu użyć angielskiego?

Vote | 0
Df9oa4w88w3twnio
Uso a répondu...

This ticket hasn't been replied in a long time. It is been closed now, but you can reopen it if you still need assistance on this.

Vote | 0